Витрати за проектами ЄС перевірятимуть 40 аудиторських фірм

6 серпня 2020 року в Мінфіні відбулось повторне засідання комісії з відбору незалежних аудиторів, які здійснюватимуть перевірку витрат за проектами в рамках співробітництва з ЄС.

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙ СКАЧАТИ

Витрати за проектами ЄС перевірятимуть 40 аудиторських фірм

В результаті додаткового відбору комісії до Переліку незалежних аудиторів, які здійснюватимуть перевірку, було включено ще 8 суб’єктів аудиторської діяльності. Один з попередньо відібраних був виключений, а також додатково включено 11 працівників чотирьох САД, яких було внесено до Переліку минулого року.

Типова кореспонденція субрахунків зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 17.09.2019 № 386

Відповідні зміни за результатами відбору було внесено до наказу Мінфіну № 111.

Тож, наразі 40 аудиторських компаній, з яких понад 150 осіб аудиторів, перевірятимуть витрати за проектами в рамках вищезазначених Програм.

За матеріалами Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Товарно-транспортна накладна – актуальний бланк та зразок

Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
164335

Коли догана не завадить працівникові отримати премію

«Тобі догана! Будеш тепер без премії і матеріалки», – сказав керівник установи бухгалтерові. А все через те що бухгалтер вчасно не надав працівникам розрахункові листи про зарплату. Він захотів розібратися, чи правомірно його покарали. Сам не впорався, тож по допомогу звернувся до редакції. Чи справді через догану він втратить премію? Чи зможе отримати хоча б матеріалку? Експерт знає відповіді.
2502

Попередження про відповідальність за порушення трудової дисципліни: як уникнути штрафів

Інспектори Держпраці можуть накладати фінансові санкції на роботодавців за статтею 265 КЗпП, на їх посадових осіб – адміністративний штраф, а для окремих роботодавців передбачено окремий вид відповідальності – попередження про відповідальність за порушення трудової дисципліни. Розглянемо кого стосується попередження та чи є воно порятунком від штрафів.
2787

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді