83% або 148,6 тисяч платників податків Київщини подають звітність з використанням електронно-цифрового підпису.
Оновлений реєстр від ДПС
Динаміка приросту складає 5,1% або 14,4 тисяч суб’єктів господарської діяльності.
Аналізуючи у розрізі податків, лідерами подання звітності в електронному вигляді з найбільшою питомою вагою 99,8% стали платники ПДВ, а це 16,9 тисяч платників. На другому місці – подання звітності з акцизного податку – 87% платників. Звітність з податку на прибуток підприємств подають 81% платників, єдиного податку – 67%.
Використання сучасних інформаційних технологій та електронних сервісів ДПС України дозволяє платникам своєчасно формувати та подавати звітність без відвідування контролюючих органів, сплачувати податкові зобов’язання, оперативно отримувати адміністративні послуги та інформацію щодо змін у податковому законодавстві.
ДПС запрошує приєднуватись до подачі звітності в електронній формі, адже це зручний безконтактний спосіб, особливо актуальний в рамках карантину, що продовжує тривати на території України.
За матеріалами ДПС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.