Врахуйте заборони для «помаранчевого»/«червоного» рівня епідемічної небезпеки

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, Уряд:

  • дозволив здобувачам освіти відвідувати заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти (тобто без обмеження кількості дітей в групах/класах);
  • заборонив проводити масові (культурні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні та інші) заходи за участю більше ніж 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

Врахуйте заборони для «помаранчевого»/«червоного» рівня епідемічної небезпеки

При плануванні таких заходів потрібно дотримати цей критерій, відповідно, можуть зрости видатки на їх проведення.

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, Уряд заборонив посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Особливу увагу слід приділити працівникам, яких відряджають до регіону, на території якого установлено «помаранчевий»/«червоний» рівень епідемічної небезпеки. Адже з місця відрядження з «червоним» рівнем небезпеки працівник не зможе повернутись з незалежних від себе причин, а оплачувати таке відрядження доведеться.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 р. № 331 і від 22 липня 2020 р. № 641» від 12.08.2020 № 712

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33555

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1563

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34628

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
342683

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді