Мінцифри підписало угоду з модернізації порталу «Дія» на суму 13 млн грн. Закупівлю проводили за договірною процедурою.
Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків
Згідно з договором, ДП «Дія» зобов’язаний:
- додати функціонал із забезпечення інтерактивної інформаційної підтримки користувачів додатку;
- забезпечити використання уже сформованого документу чи документу за дозволом користувача;
- забезпечити доступ користувачів до електронного РНОКПП;
- додати функціонал із підтвердження інформації в документі за допомогою статусу та її передачі іншим модулям в додатку;
- забезпечити захист інформації додатку та підтримки сесії не менше 300 тис користувачів за годину;
- забезпечити доступ до електронного свідоцтва про народження та його використання;
- забезпечити доступ до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та її використання;
- забезпечити отримання аналітики перебігу замовлення;
- забезпечити доступ до використання інформації про місце реєстрації фізичної особи з її документів;
- тестування оновленого додатку.
Зміни мають бути проведені впродовж трьох місяців. Чекаємо на модернізацію, що має спростити низку процедур оформлення, зокрема збір необхідних документів бухгалетром-кадровиком при оформленні працівника.
За матеріалами Dozorro
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.