Фінансові агенти встановлюють підзвітність фінансового рахунка за результатами проведення процедури комплексної перевірки.
Організація роботи бухгалтерської служби - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на семінар
Підзвітний рахунок – фінансовий рахунок, що відповідає одному з критеріїв:
- власником фінансового рахунка є фізична особа – нерезидент;
- власником фінансового рахунка є юридична особа – нерезидент або представництво нерезидента – юридичної особи;
- власником фінансового рахунка є юридична особа, яка не є фінансовим агентом та кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якої є фізична особа – нерезидент.
За матеріалами ЗІР
Мінфін оновив План рахунків та Типову кореспонденцію. Як бюджетні установи мають реагувати на ці оновлення — у публікації
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
Складають паспорт бюджетної програми місцевого бюджету усі головні розпорядники за коштами місцевого бюджету. Розкажемо про особливості заповнення, внесення змін та термін затвердження.
АС «Є-Звітність» в Казначейство: ➤ реєстрація ➤ «Є-Звітність» вхід до системи ➤ налаштування електронного кабінету ➤ новий функціонал ➤ інструкція користувача ➤ терміни звітування
Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації – форма 5-дс бланк та повна інструкція, як скласти примітки до річної фінансової звітності бюджетної установи, на що звернути увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.
Готуємо бухгалтерську спільноту до складання електронної фінансової звітності. Як заповнити Звіт про рух грошових коштів (форма 3 дс) і уникнути помилок? Відповідаємо.