Отримали готівку — відзвітуйте перед Казначейством

Реєстрація в органах Казначейства бюджетних зобов’язань та бюджетних фінансових зобов’язань під час відшкодування працівникам коштів, підставою для чого є авансові звіти — обов’язкова.

Готівку для видатків, які не проводять у безготівковій формі, розпорядникам бюджетних коштів видають на підставі заявки на видачу готівки. Так визначає пункт 13.2 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом МФУ від 23.08.2012 № 938 (далі — Порядок № 938).

Коли розпорядник бюджетних коштів отримує матеріальні цінності або послуги, придбані за готівку, він подає до органів Казначейства документи, які підтверджують здійснені видатки (акти придбання матеріальних цінностей чи послуг, рахунки-фактури тощо). Для подання таких документів у розпорядника є три робочі дні після закінчення строку, на який йому надають готівку.

Якщо розпорядник бюджетних коштів не подасть до органу Казначейства документів, що підтверджують отримання товарів, робіт чи послуг, органи Казначейства припиняють видавати готівку на зазначені цілі. Відновити таку видачу можливо лише після подання документів (п. 13.4 Порядку № 938).

Джерело: Лист ДКСУ від 19.03.2018 № 16-09/286-4539

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152845

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82909

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106285

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9583

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді