З 1 травня діє нова програма надання субсидій

Мінсоцполітики повідомило, що з 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій.

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні й окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер це робитимуть двічі на рік — у травні і жовтні.

У зв’язку з уведенням нових правил близько 15% громадян повинні звернутися до органів соцзахисту, аби переоформити субсидію. Повторно заяву і декларацію мають подати:

  • орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • сім’ї, яким субсидію призначили не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • сім’ї, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або немає доходів, або вони менші мінімальної зарплати;
  • сім’ї, в яких змінився склад сім’ї протягом останнього року;
  • сім’ї, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.

Решті субсидіантів у травні 2018 року допомогу перерахують автоматично.

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2025

Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
106630

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405856

Зразки наказів про звільнення

Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
96

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180298

Розробляємо первинні документи для обліку запасів

Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
6709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді