Казначейство на своєму офіційному вебпорталі у розділі «Форма для заповнення Реєстраційної картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» підрубрики «Програмне забезпечення для завантаження» рубрики «Електронні сервіси» оновила форму Реєстраційної картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.
Казначеї пояснили, що це стосується лиш:
- розпорядників Київської області, які зареєстровані у ДПС м. Києва;
- розпорядників бюджетних коштів, які зареєстровані в Управліннях Офісу ВПП ДПС.
У електронній формі виправили формулу у комірці G36 для визначення територіального органу ДПС та ввели коригуючу комірку F36, в яку потрібно проставляти:
- «26» — для тих розпорядників коштів Київської області, які зареєстровані у ДПС м.Києва;
- «28» — для розпорядників коштів зареєстрованих в Управліннях Офісу ВПП ДПС.
Зазначені розпорядники бюджетних коштів мають оперативно заповнити та подати до органів Казначейства Реєстраційні картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.
Із вебпорталу Казначейства
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Експерт підскаже за яких особливих умов бюджетні установи можуть оплачувати товари чи послуги до того, як їх отримали.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації бюджетної установи. А після набуття чинності наказу Мінфіну від 18.01.2024 № 23 додатково Казначейство у тримісячний строк переукладатиме з клієнтами договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
У консультації про заповнення електронної форми реєстраційної картки, яка використовується для реєстрації учасників бюджетного процесу. Розглянемо, хто і який розділ заповнює та як заповнити кожне поле форми.
Програмна класифікація видатків та кредитування місцевого бюджету, відповідно до вимог частини другої статті 10 Бюджетного кодексу України, формується місцевим фінансовим органом за пропозиціями, поданими головними розпорядниками бюджетних коштів під час складання проекту рішення про місцевий бюджет у бюджетних запитах.