Платникам податків для отримання статусу суб’єкта електронного документообігу не потрібно окремо заключати Договір з контролюючим органом, а достатньо направити до останнього електронний документ, підписаний ЕЦП.
Чи має право ФСС перевірити довідки ОК-5, ОК-7 на всіх працівників ►►►
Наказом № 261 введено в дію нову редакцію Порядку обміну е-документами з контролюючими органами. Дані зміни направлені на спрощення для платників набуття статусу суб’єктів електронного документообігу.
Так, розділом III Порядку визначено, що приєднання до договору визнання здійснюється шляхом надсилання до контролюючого органу першого будь-якого е-документа у встановленому форматі. Підтвердженням приєднання до Договору є отримання автором квитанції про прийняття такого документа.
За матеріалами ДПС
ДОПОМОЖЕМО РОЗІБРАТИСЯ ►►► на яких підставах надавати грошову винагороду ►►► за який період нарахувати — за календарний чи навчальний рік ►►► як та за яким КЕКВ спланувати видатки на виплату винагороди у кошторисі ►►►
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.