Переведення працівника в іншу місцевість: чи можливе без його згоди

У Держпраці роз’яснили чи можливе переведення працівника в іншу місцевість разом із підприємством без його згоди.

Бухгалтерські калькулятори - онлайн розрахунок

Переведення працівника в іншу місцевість: чи можливе без його згоди

Переведення працівника на роботу в іншу місцевість разом з підприємством відбувається відповідно до ч. 1 ст. 32 КЗпП тільки за згодою працівника. При цьому іншою місцевістю вважається інший населений пункт за чинним адміністративно-територіальним поділом.

При переведенні працівників на іншу роботу, коли це пов’язано з переїздом в іншу місцевість, вони мають право на відшкодування витрат й одержання компенсації у зв’язку з таким переведенням (ст. 120 КЗпП).

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13835

Переведення працівника на інше підприємство

Переведення працівника на інше підприємство стало більш простішою процедурою, а все тому, що у працівника забрали право переносити дні заробленої щорічної відпустки до іншого роботодавця.
14871

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді