Порядок подання фінзвітності: чекайте змін

Мінфін оприлюднив проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» (далі — проект Постанови).

Проект Постанови підготували, аби привести Порядок подання фінансової звітності, затверджений постановою КМУ від 28.11.2000 № 419, у відповідність із Законом України від 05.10.2017 № 2164-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» щодо удосконалення деяких положень».

Проект Постанови доповнює перелік підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, а також вносить зміни щодо:

  • подання фінансової звітності, складеної за міжнародними стандартами фінансової звітності, на основі таксономії в єдиному електронному форматі;
  • подання окремими категоріями підприємств разом з фінансовою звітністю звіту про управління та звіту про платежі на користь державі;
  • оприлюднення фінансової звітності згідно з вимогами, встановленими Законом;
  • подання консолідованої фінансової звітності.

Джерело: веб-сайт Міністерства фінансів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152878

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82947

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106304

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9593

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді