Уряд розширив перелік товарів і послуг для запобігання COVID-19
Замовники можуть не застосовувати Закон № 922, коли для боротьби з COVID-19 закуповують:
ДОКЛАДНІШЕ ►►►
Нормування у будівництві — за параметричним чи цільовим методом
Законодавець урегулював відносини у сфері нормування у будівництві. Якщо раніше будівельні норми мали здебільшого розпорядчий характер, то нині процес розроблення, затвердження та застосування будівельних норм спрощено.
ДОКЛАДНІШЕ ►►►
З’явився Національний орган інтелектуальної власності
Функції Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ) виконуватиме ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (далі — Укрпатент).
Відтак як НОІВ охоронні документи на об’єкти права інтелектуальної власності надаватиме Укрпатент. Він, зокрема:
ДОКЛАДНІШЕ ►►►
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
Мінекономіки роз’яснило (лист від 21.06.2023 № 33-11/282) особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.
Замовник може відхиляти тендерну пропозицію учасника. Для цього він розміщує інформацію в ЕСЗ та посилається на певні підстави, за яких це можна робити. Визначає їх стаття 31 Закону про публічні закупівлі.
Чи потрібно публікується звіт про виконання договору у допорогових закупівлях? З’ясуймо — тут і зараз.