Алгоритм переговорної процедури закупівлі простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися.
Проводимо переговорну процедуру закупівлі: 4 кроки та десяток застережень
Договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі укладайте не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в ЕСЗ повідомлення.
Коли укладаєте договір, враховуйте умови, встановлені статтею 41 Закону № 922. Зокрема, що переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
- інформацію про право підписувати договір про закупівлю;
- копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачає закон та замовник вимагав це під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Якщо переможець процедури закупівлі — об’єднання учасників, копію ліцензії або дозволу надає один з учасників такого об’єднання учасників.
СКАЧАТИ в хорошій якості
Врахуйте також, що:
- договір слід укласти на суму, що зазначена в ЕСЗ у розділі повідомлення «ціна угоди»;
- умови договору не повинні відрізнятися від змісту узгодженої ціни пропозиції учасника, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.