Читайте у новому номері журналу «Головбух Бюджет»

Автор

СКРИМОВСЬКА Олеся

головний редактор журналу «Головбух Бюджет»
Огляд усіх змін законодавства щодо бюджетної сфери, розв'язання робочих ситуацій бюджетного обліку, зразки заповнення звітів, приклади розрахунків та багато іншого — в тижневику «Головбух Бюджет».

Читайте у новому номері журналу «Головбух Бюджет»

⚡️ ПРИДБАТИ ЖУРНАЛ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ⚡️

Чим пахне грудень для бухгалтера

Для когось грудень пахне мандаринками, подарунками, глінтвейном та новорічним настроєм. А от для бухгалтера – дещо іншим. Приміром, новими соцстандартами на наступний рік, які необхідні під час планування. Уже маємо нові розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. Наведемо показники в податково-бюджетній сфері, з якими доведеться працювати бюджетним установам у 2024 році. Зі статті «Держбюджет-2024: як змінюються виплати й податкові пільги» з’ясуєте обмеження в посадових окладах, лікарняних та декретних, ЄСВ. Знатимете про індексацію заробітної плати й показники соцгарантій у бюджетній сфері.

А ще грудень «пахне» завершенням інвентаризації. Як бачимо з вебінару, запитань цьогоріч виникало чимало, зокрема:

  • чи інвентаризувати майно, якщо в установі оголосили простій;
  • що робити, якщо майно перебуває на окупованій території;
  • як показати в актах інвентаризації камери відеоспостереження;
  • як списати та демонтувати будівлю котельні.

Тож не оминіть статті «П’ять відповідей на запитання щодо інвентаризації в бюджетних установах».

Якщо в установі є кошти, то ще й може пахнути преміями. Щоб добра традиція не обернулася халепою, підкажемо, за яких умов можна використати економію фонду заробітної плати на виплату премій працівникам та коли не можна виплачувати премії під час дії воєнного стану.

Робота роботою, але й для бухгалтера має бути свято. Тому ми вирішили вас потішити – підготували адвент-календар з приємним та корисним. Тож щодня відкривайте нову чаруночку й отримуйте подарунки, побажання та інші корисні інструменти.

Працюймо в тандемі. Крокуймо до Перемоги разом!

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872