Читайте у новому номері журналу «Головбух Бюджет»

Автор
головний редактор журналу «Головбух Бюджет»
Огляд усіх змін законодавства щодо бюджетної сфери, розв'язання робочих ситуацій бюджетного обліку, зразки заповнення звітів, приклади розрахунків та багато іншого – в тижневику «Головбух Бюджет».

Читайте у новому номері журналу Головбух Бюджет

⚡️ ПРИДБАТИ ЖУРНАЛ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ⚡️

Порятунок чи проблема

Новини трощать психіку й розбивають серце, спека плавить мізки, відсутність світла розхитує нерви… Проблем вистачає, але потрібно шукати порятунок. Інколи цим порятунком стає робота. Тож робочі проблеми – вже й не зовсім проблеми. Тим паче коли є експертна підтримка.

У цьому номері ексревізор аналізує судову справу, згідно з якою посадова особа установи відмовилася підписати направлення й не допустила до перевірки ревізорів. Чи врятує це установу від перевірки або ж підкине ще більше проблем? Щоб посадові особи установи під час ревізій діяли у правовому полі, розглянемо підстави перевірок та з’ясуємо, у яких випадках керівник має право не допустити ревізорів в установу. Щоб зрозуміти позицію суду, ознайомимося із судовою практикою.

ПФУ розширив функціонал Кабінету страхувальника з 04.07.2024. Нова опція передбачає оперативне інформування про трудові відносини з працівником. Щоб це не стало для роботодавця проблемою, тримайте алгоритм, як подати до ПФУ відомості про працівників, яких установа бронює через Дію. Знатимете, як працює нова опція та хто може нею скористатися.

ІПК – це ваш порятунок чи проблема? У кожній ситуації своя відповідь на це запитання. Та перш ніж ухвалити рішення подати запит по ІПК, зважте всі «за» і «проти». А ми вам у цьому допоможемо – у статті .

А ось відповіді фахівчині Мінмолодьспорту можуть врятувати від неправомірного нарахування доплат тренерам-викладачам. З’ясуєте:

  • у якому розмірі виплачувати доплату тренерам-викладачам, спортсмени яких зайняли призові й почесні місця на змаганнях;
  • чи залежить розмір доплати від кількості навчально-тренувальних годин;
  • коли треба змінити розмір вже встановленої доплати.

Зміна ціни на електроенергію в закупівельному договорі теж може стати проблемою. Щоб цього не сталося, на порятунок приклади із судової практики та три корисні пам’ятки-настанови.

Робота роботою, але й не забувайте про себе та своїх близьких. Залишайтеся з нами, а ми щономера будемо з вами! 😊

Працюймо в тандемі. Крокуймо до Перемоги разом!

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64140

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9905

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170393

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді