Запрошуємо на вебінар «Перевірки ФСС за новим Порядком: що варто знати бюджетнику»
Дивіться щомісячні безплатні вебінари від журналу «Головбух:Бюджет» в е-журналі!
Чекаємо на вас 27 листопада 2020 року об 11:00
Кількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!
Спікер вебінару — Микола Постернак, експерт з питань соціального страхування
У програмі вебінару:
- Чому ФСС перевірятиме по-новому
- Кого та як перевірятимуть
- За який період та які виплати перевірятиме ФСС
- За які порушення та як шрафуватимуть
- Коли та як оскаржити перевірку
У програмі: ►Розрахунковий період ► Страховий стаж ► Приклади розрахунку лікарняних та декретних + Офіційний СЕРТИФІКАТ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
«Тобі догана! Будеш тепер без премії і матеріалки», – сказав керівник установи бухгалтерові. А все через те що бухгалтер вчасно не надав працівникам розрахункові листи про зарплату. Він захотів розібратися, чи правомірно його покарали. Сам не впорався, тож по допомогу звернувся до редакції. Чи справді через догану він втратить премію? Чи зможе отримати хоча б матеріалку? Експерт знає відповіді.
У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно.
Інспектори Держпраці можуть накладати фінансові санкції на роботодавців за статтею 265 КЗпП, на їх посадових осіб – адміністративний штраф, а для окремих роботодавців передбачено окремий вид відповідальності – попередження про відповідальність за порушення трудової дисципліни. Розглянемо кого стосується попередження та чи є воно порятунком від штрафів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах – як ревізори виявляють порушення.
Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).