Як обрахувати показники кошторису ЗДО

Як визначити середньорічну кількість дітей, груп та приріст вихованців? Які нормативи чисельності врахувати? Що допоможе спланувати видатки на харчування дошкільнят?

Розглянемо обрахування показників кошторису ЗДО на прикладі:

СИТУАЦІЯ

Станом на 01.01.2021 у 15 групах дитсадка «Дзвіночок» за списковим складом налічують 300 дітей. Із 01.09.2021 дитсадок планує збільшити кількість дошкільнят на 40 осіб і відкрити дві додаткових дошкільних групи. Як обчислити показники, щоб скласти кошторис закладу дошкільної освіти (далі — ЗДО) на наступний бюджетний період?

РОЗВ’ЯЗАННЯ

Щоб розрахувати суми бюджетних асигнувань на наступний рік та скласти кошторис, ЗДО передусім слід обрахувати основні показники:

  • виробничі — середньорічний приріст вихованців ЗДО, середньорічну кількість груп та дітей у них;
  • кількість діто-днів.

Розглянемо механізм обрахунку цих показників детально.


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1209

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації бюджетної установи. А після набуття чинності наказу Мінфіну від 18.01.2024 № 23 додатково Казначейство у тримісячний строк переукладатиме з клієнтами договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
38637

Реєстраційна картка учасника бюджетного процесу в ІАС «LOGICA» – заповнення з експертом

У консультації про заповнення електронної форми реєстраційної картки, яка використовується для реєстрації учасників бюджетного процесу. Розглянемо, хто і який розділ заповнює та як заповнити кожне поле форми.
1929

Типова програмна класифікація видатків та кредитування місцевих бюджетів

Програмна класифікація видатків та кредитування місцевого бюджету, відповідно до вимог частини другої статті 10 Бюджетного кодексу України, формується місцевим фінансовим органом за пропозиціями, поданими головними розпорядниками бюджетних коштів під час складання проекту рішення про місцевий бюджет у бюджетних запитах.
12003

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді