Як дозакупити послуги на грудень

ПОЯСНЮЄМО, як обґрунтувати неконкурентну закупівлю, чи можна продовжити дію договору на 20%.

Потрібно дозакупити поштові послуги на грудень

Замовник спрогнозував очікувану вартість і закупив за переговорною процедурою закупівлі послуги з поштового збору. Сторони уклали договір про закупівлю після 19 квітня, однак уже влітку суму укладеного договору істотно зменшили.

У межах закупленої послуги з поштового збору громадянам надсилають документи щодо субсидій. Тому складно розрахувати, яка сума потрібна на місяць. Замовник оплачує отримані послуги на початку кожного наступного місяця. Тобто послуги, надані у листопаді, він оплатить у грудні.

Послуги, отримані в листопаді, замовник ще зможе оплатити за цим договором, а ось для оплати за грудень коштів не вистачить. Як закупити послуги на грудень — знову проводити переговорну процедуру чи укласти прямий договір? Якщо замовник оплачує послуги за грудень у січні, то чи може він на початку наступного року укласти прямий договір для оплати таких послуг за грудень? Або ж, можливо, слід укласти 20%-ву додаткову угоду, продовжити договір і за рахунок цих коштів оплатити потребу грудня? Чи обов’язково, щоб договір передбачав таку можливість продовжити його дію? Чи можна взагалі вносити 20%-ві зміни у договори, укладені за результатами переговорної процедури?

РОЗВ’ЯЗАННЯ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
166104

7 компетенцій бухгалтера, які допоможуть знайти більш оплачувану роботу в 2025 році

Чи зможе ви назвати основні компетенції бухгалтера, які допоможуть вам створити позитивне враження про себе? Вибудовуйте і підтримуйте свою репутацію, імідж, опановуйте професійну майстерність. Те, що називаєте майбутнім, будуєте вже зараз. Тож ідіть сміливо своїм шляхом і досягайте успіху!
6997

Облік нематеріальних активів у бюджетних установах

Нематеріальні активи – це ліцензії, патенти, винаходи, комп’ютерні програми, авторські права та інші об’єкти інтелектуальної власності й права на провадження діяльності. В обліку бюджетної установи вони можуть пройти і як матеріальні витрати, і як нематеріальні активи, і навіть у складі основних засобів. Від чого це залежить – у огляді про облік нематеріальних активів.
26913

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді