Які правила подання податкової звітності з уточненнями

Податкова передбачає три ознаки звітних документів, які подають платники податків

правила податкової звітності

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Державна податкова служба нагадала правила подання звітності, платник надає новий звіт до граничного строку. В цьому випадку звітність, подана раніше, автоматично стає недіючою та отримує ознаку «Історія подання».

Таку ж ознаку «Історія подання» отримують звітні документи, щодо яких передбачено скасування реєстрації. Це може статися за рішенням суду або за рішенням підрозділів податкового органу вищого рівня.

Правила подання податкової звітності

Документ звітності подається з ознакою:

  • «Звітний» – за відповідний базовий звітний (податковий) період у встановлені Податкового кодексу України строки для такого подання або з порушенням термінів подання;
  • «Новий звітний» – до закінчення граничного строку подання Документу звітності за такий самий звітний період з виправленими показниками після поданого Документа звітності з ознакою «Звітний»;
  • «Уточнюючий» – після граничного терміну подання Документу звітності за такий самий звітний період (з урахуванням строків давності) при виправленні показників поданого звіту.

Експерт «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» нагадує, що розрахунок типу «Уточнюючий» призначений, щоб коригувати Єдину звітність (Податковому розрахунку) з ПДФО та ЄСВ за ті періоди, за які граничний термін звітування вже минув.

За матеріалами ДПС України

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121099

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117681

Податкові зобов’язання ОМС

Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
6188

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
33959

Приклад відпустки за власний рахунок у Додатку Д1 Податкового розрахунку

У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.
111025

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді