❗️ Оплата періодики у грудні можлива — тримайте три підказки
Реорганізацію районних рад ліквідованих районів можуть проводити одним зі способів:
- приєднання до райради, яка розміщена в адмінцентрі новоутвореного району;
- злиття райрад ліквідованих районів, території яких включили до складу відповідного новоутвореного району — якщо райрада відсутня в адмінцентрі новоутвореного району;
- виділу частини майна та зобов’язань райрад ліквідованих районів, території яких уключили до складу відповідного новоутвореного району — якщо райрада відсутня в адмінцентрі новоутвореного району, до територій якого включили частину території одного або кількох ліквідованих районів;
- приєднання до райради новоутвореного району, до складу якого включили території ліквідованого району, на яких станом на 01.01.2020 проживала найбільша чисельність наявного населення ліквідованого району — якщо ТГ одного ліквідованого району включають до складу кількох новоутворених районів.
Такі шляхи реорганізації містять підпункти 5—6 пункту 6-2 розділу V Закону про місцеве самоврядування зі змінами, внесеними Проєктом Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій № 3651-д.
17.11.2020 депутати прийняли Проєкт Закону № 3651-д, чим дали «зелене світло» подальшій децентралізації. Ексклюзивно для вас експерт Експертус Головбух Алла Воловенко підготувала аналітичний огляд змін:
- Зміни до Закону про місцеве самовядування;
- Зміни до Закону про місцеві держадміністрації;
- Зміни до Закону про держреєстрацію;
- Зміни до Закону про КМУ.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.