Декларацію доповнили новим додатком ДІЯ та передбачили в ній рядок для резидентів Дія Сіті.

Оновлена форма Податкового розрахунку: як заповнювати і коли звітувати
Міністерство фінансів України наказом від 13.09.2022 № 274 затвердило зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств:
- рядок 10 Декларації доповнили новою позицією — «резидента Дія Сіті — платника податку на особливих умовах».
- у заголовній та основній частинах Декларації, а також у додатках ВП і РІ додана позначка для резидента Дія Сіті.
- декларацію доповнили новим додатком ДІЯ (рядок 06.3 ДІЯ). У ньому проводитимуть розрахунок податку на операції резидента Дія Сіті — платника податку на особливих умовах.
Оновлена форма Декларації діє з 18.11.2022, звітування за нею проводиться за підсумками І кварталу 2023 року і за 2023 рік.
Нагадаємо, що декларація з ПДВ складається бюджетними установами, як і іншими підприємствами, щомісяця. Строк для подачі декларації — це 20 календарних днів (к. дн.) після закінчення звітного місяця. На сплату податку відводиться ще 10 к. днів після закінчення строку подачі декларації.
Додаток Д1 до декларації заповнюється для розшифровки податкового зобов’язання по незареєстрованих податкових накладних і розрахунків коригування, а також розшифровки податкового кредиту по “вхідних” податкових накладних.
За даними Мінфіну
Лікарняні в Об’єднаній звітності: зразки
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).