Як оплатити лікарняні під час карантину
МОЗ затвердив:
- порядок облаштування та функціонування обсерваторів;
- порядок облаштування та функціонування тимчасових закладів охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталів);
- вимоги до тимчасових закладів охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталів) та порядок їх створення на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
До переліку закладів охорони здоров’я МОЗ відніс тимчасовий спеціалізований шпиталь. Його утворюватиме за потреби під час дії карантину орган державної влади/ОМС, щоб додатково забезпечити населеня медичною допомогою. Під час складання кошторису витрат на облаштування та функціонування шпиталю враховують фінансові видатки, необхідні для їх облаштування та функціонування на весь період його діяльності. Фінансуватимуть шпиталі за рахунок коштів державного бюджету (у т. ч. за рахунок резервного фонду) чи інших джерел, не заборонених законом.
Джерело: наказ МОЗ «Деякі питання обсерваторів, тимчасових закладів охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталів)» від 21.10.2020 № 2382
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
Які обмеження вартості щодо придбання та оплати мобільних товарів та послуг у бюджетній установи встановлює закон – читайте експерте пояснення.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
Коли установа безоплатно отримує чи передає авто, здає його в оренду, відправляє або забирає з ремонту тощо, вона складає акт приймання-передачі транспортного засобу. Форми актів різняться залежно від мети передачі транспортного засобу. Розглянемо, у яких випадках і за якою формою складати ці акти.