Попередня оплата: які «документальні» вимоги Казначейства
Уряд дозволив попередню оплату під час закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для задоволення потреб національної безпеки і оборони відповідно до основних показників державного оборонного замовлення на 2020—2022 роки, а саме закупівлі безпілотних авіаційних комплексів, бойових кораблів, високоточного ракетного, ракетно-реактивного і артилерійського озброєння, ракет та боєприпасів, у т. ч. підготовки та освоєння виробництва крилатих ракет, літаків для потреб ЗСУ, озброєння, військової і спеціальної техніки за міжнародними домовленостями (угодами, контрактами), у т. ч. укладеними із спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлі, а саме Агенцією НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency).
Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 і від 2 грудня 2020 р. № 1198» від 11.12.2020 № 1286
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.