☝️ Дізнайтеся, як аргументовано відстояти інтереси вашої установи перед ревізорами

Кожен бухгалтер знає, що бюджетна установа має витрачати кошти тільки на цілі, визначені бюджетними призначеннями та бюджетними асигнуваннями. І майже кожного разу під час ревізій, ревізори виявляють нецільове їх використання. Раніше, таким порушенням вважали видатки установи, які не відповідають економічній сутності платежу. Казначейство роз’яснило, чому таке порушення не можна кваліфікувати як нецільове використання бюджетних коштів.
Тож будьте впевнені, керуйтеся роз’ясненням і правильно вибудовуйте лінію захисту, якщо вам доведеться відстоювати інтереси установи перед ревізорами.
✔️ Читати роз’яснення Казначейства
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення