Окремим держслужбовцям підвищать посадові оклади

Окремим держслужбовцям підвищать посадові оклади

⭐️ Усі цифри для розрахунків із працівниками у 2021-му

У середу, 13.01.2020, Уряд схвалив Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік, яку розробило НАДС. Розміри посадових окладів зростуть для держслужбовців з числа спеціалістів категорії «В3» на рівні:

  • районів;
  • районів у містах;
  • містах обласного значення.

Мінімальний посадовий оклад для цієї категорії держслужбовців дорівнює двом прожитковим мінімумам — 4540 грн (2 × 2270 грн). Для решти держслужбовців розміри посадових окладів залишиться на рівні вересня 2020 року.

Джерело: офіційний вебсайт НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
7073

Зарплатні відомості – ЗРАЗКИ та бланки

У консультації – про оформлення зарплатних документів, зразки зарплатних відомостей, а також про відповідальність фінансову, адміністративну, дисциплінарну, кримінальну при нарахуванні зарплати.
56515

Відрахування із заробітної плати 2024

У консультації мова піде про ті суми, які відраховуються із заробітної плати працівників. Це зокрема податки, аліменти, штрафи, добровільні відрахування. Як визначити відрахування із заробітної плати, як про них звітувати та якими є бухгалтерські проведення для утримань із заробітної плати у бюджетних установах.
8604

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5236

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді