Повідомлення необхідно подавати протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (113,5 тис. грн у 2021 році).
Бюджетні новації — 2021

У модернізованому Реєстрі декларацій забезпечено можливість подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді.
Для цього необхідно увійти в свій електронний кабінет у Реєстрі декларацій з використанням КЕП та здійснити такі кроки:
- обрати «Нове повідомлення про суттєві зміни в майновому стані»;
- ознайомитися з правилами заповнення;
- перейти до заповнення форми та внести всю необхідну інформацію;
- натиснути на кнопку «Подати документ».
Інформацію, включену в повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, треба буде також відобразити в декларації за відповідний період.
Подавати таке повідомлення мають суб’єкти декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків. Детальніше з переліком таких посад можливо ознайомитись у роз’ясненні за посиланням.
За матеріалами Держпраці
Що ще цікавого знаємо про «гібрида» ПДФО та ЄСВ та чи полегшить він роботу бухгалтера?
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Про зміни в нарахуванні зарплати держслужбовців у 2025 році, посадові оклади, граничні розміри премій, доплат та надбавок — говоримо у статті. Скористайтеся підказками експерта і нараховуйте зарплату держслужбовцям без помилок
Хто подає звіт про кількісний та якісний склад державних службовців, у якому форматі, які показники включити та на які дані спиратися? У статті розберемо всі нюанси заповнення звіту та дамо підказки по заповненню.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
У статті роз’яснюємо, як класифікують посади держслужби в Україні за категоріями А», «Б» та «В». Дізнайтеся про вимоги до кожної категорії, хто має право на призначення без конкурсу, та які ранги присвоюють держслужбовцям у 2025 році