Нагадаємо, що були внесені зміни до Порядку № 758, Порядку № 1407 та Порядку № 770. Замість платіжного доручення ввели поняття платіжної інструкції.
Наказ № 430 мають врахувати клієнти Казначейства, коли поводять безготівкові операції. Експерт журналу «Головбух Бюджет» розповідає про нову форму платіжної інструкції та пояснює, як її заповнити.
Форма платіжної інструкції відрізняється від форми платіжного доручення та містить нові реквізити:
Не забувайте: платіжні інструкції перевіряють органи Казначейства і зважають на наявність всіх необхідних реквізитів, відповідність підписів відповідальних посадових осіб і відбитка печатки установи зразкам. За правильність оформлення та достовірність інформації в платіжці відповідає розпорядник/одержувач бюджетних коштів.
Платіжні інструкції подавайте до органів Казначейства в паперовій чи електронній формі. Кількість паперових платіжних інструкцій залежить від кількості учасників безготівкових розрахунків (має вистачити всім учасникам). Обов’язкові реквізити, строк дії платіжних інструкцій та вимоги до їх заповнення визначає НБУ.
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Оплата надурочних при звільнені потребує розрахування середньомісячних годин та годинної ставки.
Експерт підкаже як розрахувати середньомісячну кількість годин за обліковий період та годинну ставку для оплати надурочних