Реєстр надавачів та отримувачів соцпослуг: визначено порядок формування та ведення

27 січня 2021 року Урядом затверджено постанову “Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг”, яка визначає правила формування та ведення такого Реєстру і доступу до нього.

Організація роботи бухгалтерської служби - спробувати БЕЗПЛАТНО

Реєстр надавачів та отримувачів соцпослуг: визначено порядок формування та ведення

Це дасть змогу створити алгоритм прозорості ринку надавачів послуг та реєстрації відповідних суб’єктів.

Таким чином вже сьогодні буде посилена робота щодо включення до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання соціальних послуг.

У подальшому цю інформація з Реєстру може використовуватися для здійснення відповідних контрольних заходів.

За матеріалами Урядового порталу

Реєстр надавачів та отримувачів соцпослуг: визначено порядок формування та ведення
Тарас Шарий керівник Об’єднаної редакції МСFR Головбух, ACCA DipIFR (rus)
Ще влітку Кабмін та Профспілка анонсували зміни до порядку розрахунку відпускного середнього заробітку. Але «обіцяти — ще не одружитися»! Як виявилося, Кабмін наполіг на своєму і отримав бажаний результат. Давайте розбиратися, навіщо ці зміни і що маємо врахувати у своїй роботі вже зараз

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
53186

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
8261

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5863

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді