ДПСУ повідомила про оприлюднення Проекту наказу Мінфіну щодо повернення надміру або помилково сплачених коштів.
⚡️ Єдиний рахунок — 2021: перейти чи відмовитися

Проект наказу розроблено з метою створення дієвого механізму повернення платникам або перерахування на відповідні рахунки помилково сплачених коштів єдиного внеску, зокрема чітке розмежування обов’язків, покладених на структурні підрозділи податкового органу та фонди загальнообов’язкового державного соціального страхування, та визначення термінів виконання цих обов’язків.
Проект наказу розроблено відповідно до вимог статей 9, 11 Закону № 2464 «Про збір та облік ЄСВ», пункту 22 постанови КМУ № 321 «Про затвердження Порядку функціонування єдиного рахунка», а також наказу Мінфіну № 587 «Про затвердження Змін до Положення про рух коштів ЄСВ».
За матеріалами ДПС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску
Коли та як подавати додаток Д5 до Податкового розрахунку — пояснення від експерта. Тримайте зразок та приклад заповнення додатку Д5 до Податкового розрахунку
Податковий розрахунок у 2025 році без помилок — можливо! Приклади, зразки та алгоритм, заповнити Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ уже чекають на вас у статті.
Перехід на Єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ — це добровільний крок. Однак зважте: якщо на нього перейти, то до кінця звітного року вже відмовитися буде не можна. Як працює ця дана система — у статті.
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку