Нова формула розподілу «військового ПДФО» – зміни від Верховної Ради

Комітет із питань бюджету рекомендував Верховній Раді України до розгляду в другому читанні законопроєкт №10037, який безпосередньо визначає зміни до Бюджетного кодексу й передбачає перерахування ПДФО із зарплат військовослужбовців з місцевих бюджетів до держбюджету.

Комітет Ради переглянув рішення щодо законопроєкту «про військове ПДФО»: що зміниться

Кошти на утримання авто: що перевірять

Голова Комітету ВРУ з питань бюджету Роксолана Підласа повідомила, що Комітет переглянув рішення щодо законопроєкту № 10037 «про військове ПДФО» і ухвалив наступний розподіл «військового ПДФО»:

  • з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року «військове ПДФО» спрямовується до державного бюджету в пропорції 50% на 50%: ДСЗІ на дрони (13 млрд грн) і Міноборони на закупівлю артилерійських систем (13 млрд грн);
  • з 1 січня і до 31 грудня року, в якому припинено чи скасовано воєнний стан «військове ПДФО» розподіляється в таких пропорціях:
    • 45% - ДСЗІ на дрони (прогноз 43+ млрд грн);
    • 45% - Мінстратегпром для розгортання виробництва боєприпасів та зброї (43+ млрд грн);
    • 10% - розпорядникам сектору безпеки і оборони для автоматичного розподілу між військовими; частинами пропорційно відповідно до сплаченого ПДФО (близько 10 млрд).

Всі інші параметри законопроєкту рекомендуються залишити без змін.

Джерело: Facebook-сторінка Роксолани Підласи

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

ПСП 2025: кому і як надавати

Податкова соціальна пільга у 2025 році надає можливість зменшити розмір ПДФО. Хто має право на ПСП 2025, як її застосовувати, для кого призначена «дитяча» ПСП та який її розмір, які документи потрібні для застосування такої ПСП, які коди ознак ПСП застосовувати при складанні Додатка 4ДФ Податкового розрахунку – відповіді на ці питання у даному огляді.
85386

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
411590

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
382078

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді