Перевірте, чи правильно нараховуєте зарплату
Якщо працівник відмовляється від даної вакансії, мотивуючи тим, що не знає робочого місця, про що свідчить персональний підпис працівника, то підприємство пропонує йому професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації. Зазвичай підприємства обумовлюють дані питання у Колективному договорі.
Відмова працівника від іншої вакансії та перенавчання свідчить про те, що працівник підлягає звільненню за станом здоров’я.
Адміністрація надає подання голові профкому підприємства, де просить дати згоду на звільнення працівника згідно з пунктом 2 статті 40 КЗпП, у зв’язку з невідповідністю виконуваній роботі внаслідок стану здоров’я.
Відповідно до витягу з протоколу засідання профспілкового комітету підприємства профспілковим комітетом надається згода на звільнення працівника з підприємства в порядку виявленої невідповідності виконуваній роботі внаслідок стану здоров’я, що перешкоджає продовженню цієї роботи.
При припиненні трудового договору з підстави згідно з пунктом 2 статті 40 КЗпП України, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку.
За матеріалами Держпраці
Офіційне роз’яснення змін до Порядку № 100 Мінекономіки видало за 12 днів після того, як вони набрали чинності. За оперативність — тверда 12! А ось чи допомогло роз’яснення працювати — з’ясуємо разом!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.