Із 02.07.2018 функціонують
нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО — 899998).
Щоб запобігти втратам бюджету, Казначейство встановило перехідний період, протягом якого залишилися активними також рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (старі рахунки). Ці рахунки діятимуть
до 11.09.2018. Граничний термін перехідного періоду закінчується 10.09.2018.
З 11.09.2018 кошти, які платники сплачуватимуть на старі рахунки, не зараховуватимуть до бюджетів, а повертатимуть платникам як нез’ясовані надходження. Тож платникам необхідно сплачувати податки, збори, платежі до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.
Реквізити чинних рахунків розміщені на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.
Джерело: офіційний веб-сайт ДКСУ
Рентна плата за спеціальне використання води - cкільки становить, хто сплачує та як декларується цей податок, коли існує подвійна рента – у консультації.
Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
Сплата податків не минає нікого. І бюджетники не виключення. Навіть ті, які мають відношення до влади, зокрема й місцевої. Які податки і збори є витратами ОМС, як їх обліковувати, бухгалтерські проведення. Про це та інше – у консультації.
Транспортний податок у 2024 році: дивиться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2024 – у статті.