перебувати на територіях загального користування без вдягнутих ЗІЗ, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у т. ч. виготовлених самостійно.
проводити планові заходи з госпіталізації.
Дозволили надавати меддопомогу: внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів; вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями — у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я; паліативну медичну допомогу у стаціонарних умовах; планову медичну допомогу — закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; проводити інші невідкладні і термінові заходи з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» від 22.03.2021 № 230, чинна з 23.03.2021
Загальнодержавний карантин втрутився у діяльність усіх бюджетних установ та вніс корективи у їхню роботу. Одні працівники можуть виконувати свою роботу дистанційно, а інші — ні. Як бути з оплатою, кому яких гарантій дотримувати? Розібратися із цим допоможе тижневик Головбух: Бюджет.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.