Наказом №45-21 НАДС затвердило нову форму Звіту про кількісний та якісний склад державних службовців та Інструкції щодо його заповнення.
Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників
Нова форма звіту замінить попередню, яка встановлена наказом НАДС від 20.05.2020 р. № 80-20.
Звіт складають щокварталу станом на останній календарний день звітного періоду держслужбовці держорганів, на яких поширюється дія Закону про державну службу.
Зокрема його подають:
- Апарати державних органів, у тому числі органи судової влади та прокуратури. Подають звітність до НАДС не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним періодом.
- Підпорядковані державним органам територіальні органи. Подають державним органам вищого рівня звітність не пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним періодом.
- Обласні державні адміністрації подають звітність до НАДС не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним періодом.
- Районні державні адміністрації подають звітність обласним державним адміністраціям не пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним періодом.
За матеріалами НАДС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
Особова картка державного службовця заповнюється виключно держслужбовцем після вступу на державну службу. Підкажемо, як її заповнити у 2024 році.
Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.