Скачайте заставку на робочий стіл – оригінальний календар бухгалтера на листопад

Кількість робочих днів, норми робочого часу, вихідні та свята – все на заставці на робочий стіл комп'ютера.

календар бухгалтера на листопад

КАЛЕНДАР БУХГАЛТЕРА НА ЛИСТОПАД 2023

Редакція журналу «Головбух Бюджет» підготувала для своїх читачів та передплатників оригінальні заставки на робочий стіл комп'ютера – календар бухгалтера на листопад 2023 року.

Обирайте варіант, який вам до вподоби, та завантажуйте заставку на свій персональний комп'ютер. Поєднайте смак, красу та роботу!

заставка на робочий стіл бухгалтера

СКАЧАТИ

скачайте заставку на робочий стіл

СКАЧАТИ

заставка на робочий стіл компьютера

СКАЧАТИ

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1340

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
106

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10554

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2923