Мінфін планує внести нові зміни до додатка 4ДФ Єдиного звіту
Податковий розрахунок з ЄСВ та ПДФО ►►► зразки заповнення Д1 та Д5
Об'єднана звітність: коли і як подавати податковий розрахунок «Довідковий»
Його оновлену форму можна знайти у проєкті наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4».
Проєктом передбачається внесення змін до додатка 4ДФ Податкового розрахунку та Порядку заповнення Розрахунку.
Також зміни торкнуться Довідника ознак доходу в частині виконання податковим агентом – надавачем бюджетних грантів свого законодавчого обов’язку щодо відображення у додатку 4ДФ інформації про нараховані (виплачені) у звітному податковому періоді доходи у вигляді бюджетних грантів та інформації про факт використання бюджетного гранту за цільовим призначенням, порушення платником податків умов договору про цільове використання, повернення платником податку бюджетного гранту на користь надавача бюджетного гранту.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.