Бюджетна установа не може вільно розпоряджатися асигнуваннями, які вона отримує. Тобто витрачати кошти вона може лише після того, як пройде пильний казначейський контроль. Дуже часто фахівці Казначейства відмовляють бухгалтерам у реєстрації зобов’язань і оплаті рахунків через, на їх погляд, високу ціну. Що робити бухгалтеру та як аргументовано обстоювати інтереси установи, порадить колишній ревізор.
ЧИТАТИ ПОРАДИ РЕВІЗОРАВи класний бухгалтер і ревізії, бухоблік, звітність вас не лякають? Покажіть свій результат - пройдіть самоперевірку власних знань!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
Складають паспорт бюджетної програми місцевого бюджету усі головні розпорядники за коштами місцевого бюджету. Розкажемо про особливості заповнення, внесення змін та термін затвердження.
АС «Є-Звітність» в Казначейство: ➤ реєстрація ➤ «Є-Звітність» вхід до системи ➤ налаштування електронного кабінету ➤ новий функціонал ➤ інструкція користувача ➤ терміни звітування
Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації – форма 5-дс бланк та повна інструкція, як скласти примітки до річної фінансової звітності бюджетної установи, на що звернути увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.