Податківці поінформували як фізичній особі - громадянину перевірити інформацію про наявність/відсутність у неї податкового боргу.

Пошук по Класифікатору професій
Фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність/відсутність податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua та через офіційний вебпортал ДПС.
Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням КЕП будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua або за допомогою мобільного застосунку «ДІЯ».
У приватній частині Електронного кабінету в режимі «Стан розрахунків з бюджетом» користувач має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів/платежів (дані інтегрованої картки платника).
Суми заборгованості перед бюджетом позначено червоним кольором.
Крім того, у розділі «Мої дані» мобільного застосунку «Моя податкова» платник має змогу отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом,
У разі виникнення у платника податкового боргу, загальна сума якого перевищує сто вісімдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 грн), контролюючий орган надсилає такому платнику податкову вимогу.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).