Мінекономрозвитку роз’яснило, як закуповувати електроенергію

Мінекономрозвитку роз’яснило, якими нормативно-правовими актами керуватися замовникам під час закупівлі електроенергії та де перевіряти ліценції суб’єктів господарювання, які поставляють електроенергію.

Нормативно-правові акти, які регулюють ринок електроенергії та взаємовідносини між його учасниками, містяться в листі НКРЕКП від 23.08.2018 № 7620/13.1/7-18. Серед них основним документом є Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312.

Замовники мають закуповувати електроенергію з урахуванням не лише Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, а й цих нормативно-правових актів НКРЕКП.

Суб’єкти господарювання можуть вести госпдіяльність з постачання електроенергії лише за наявності у них ліцензії, виданої НКРЕКП в установленому порядку. Актуальний перелік суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на постачання електроенергії, розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕКП у розділі: Актуальна інформація / Ліцензування (адмінпослуги) / Реєстри НКРЕКП / Ліцензійний реєстр НКРЕКП / Ринок електричної енергії (постачання електричної енергії споживачу).

Тож замовники мають перевіряти ліцензії постачальників на сайті НКРЕКП.

Лист Мінекономрозвитку від 10.09.2018 № 3304-04/39642-06

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4778

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1495

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5951

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4766

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді