Дані про доходи для декларації можуть бути неповними – НАЗК

У Держреєстрі фізичних осіб-платників податків наразі відсутня інформація про доходи та суми сплачених податків за останній квартал 2023 року.

У довідці «Дані для декларації» можуть відображатися неповні дані про доходи

Калькулятор штрафів

До уваги декларантів: при формуванні довідки «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій за 2023 рік наразі можливе відображення неповної інформації про доходи.

У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО), з якого НАЗК отримує дані про доходи та суми сплачених податків, наразі відсутня інформація за останній квартал 2023 року. Відповідно до податкового законодавства така інформація буде внесена до звіту за формою 4-ДФ протягом 50 днів після закінчення ІV кварталу 2023 року, тобто не раніше 20 лютого 2024 року. 

Важливо

НАЗК звертає увагу на неможливість повторного формування довідки «Дані для декларації» після вже отриманої довідки з неповними даними. Якщо потрібно подати декларацію за 2023 звітний період до 20 лютого, то відомості про нараховані (виплачені) доходи можна отримати за місцем виплати такого доходу.

Джерело: офіційний сайт НАЗК

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування триває до 31 березня 2024 року, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
63622

Електронна декларація – хто подає

⚡️Після відновлення декларування подання електронних декларацій триває до 31 березня 2024 року. Подання декларції – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій статті.
88012

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
54813

Е-декларування 2022 року: огляд

Триває щорічне е-декларування. Хто тепер є суб’єктом е-декларування та які новації антикорупційного законодавства слід врахувати, аби задекларувати доходи за 2021 рік правильно, дізнаєтеся зі статті
1581

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді