Внесені зміни до Порядку оплати праці робітників місцевих держадміністрацій

Уряд вніс зміни до постанови КМУ від 09.11.2016 р. N 787 «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій».

Кабмін вніс зміни до оплати праці держслужбовців

Пошук по Класифікатору професій

Передбачено, що:

  • обласні державні адміністрації можуть отримувати додаткові кошти з місцевих бюджетів на оплату праці працівників, зокрема, на забезпечення складових заробітної плати державних службовців, визначених п. 12 розд. «Прикінцеві положення» ЗУ «Про Державний бюджет України на 2024 рік», для здійснення ними делегованих відповідно до закону повноважень органів місцевого самоврядування;
  • за рахунок коштів, визначених абзацами третім та четвертим зазначеної постанови, під час встановлення посадових окладів державним службовцям обласних державних адміністрацій, які провели класифікацію посад державної служби, може застосовуватися додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів, визначених схемою, затвердженою постановою КМУ «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році» від 29.12.2023 № 1409, максимальний розмір якого не перевищує 2;
  • державним службовцям Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради) та районних у м. Києві державних адміністрацій, які провели класифікацію посад державної служби та які здійснюють повноваження виконавчих органів місцевого самоврядування, за рахунок коштів бюджету м. Києва може здійснюватися передбачене абзацом пʼятим зазначеної постанови підвищення посадових окладів.

Внесено зміни до постанови «Деякі питання оплати праці працівників державних органів та органів місцевого самоврядування під час воєнного стану» КМУ від 25.04.2023 № 391, якими з метою уникнення неоднозначного тлумачення норм рішень Уряду щодо порядку застосування різних видів підвищення розмірів посадових окладів державним службовцям місцевих державних адміністрацій уточнено, що з урахуванням відповідного коефіцієнта підвищуються саме посадові оклади, визначені КМУ у відповідних схемах.

Джерело: Telegram-канал Тараса Мельничука

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
52719

Оклади робітників, зайнятих обслуговуванням владних та виконавчих органів у 2024 році

Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
24352

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
136522

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді