Скачайте заставки на робочий стіл комп'ютера – календар бухгалтера на лютий 2024 року

На вибір наших читачів та передплатників – три види календаря бухгалтера, який можна встановити замість «шпалер» на свій комп'ютер.

заставка на робочий стіл комп'ютера календар бухгалтера

СКАЧАЙТЕ КАЛЕНДАР БУХГАЛТЕРА

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» та е-журнал «Головбух Бюджет» традиційно приготували для своїх читачів подаруночок: зручні та яскраві календарі бухгалтера на лютий 2024 року.

Завантажуйте варіант, який вам найбільше до вподоби, та прикрашайте робочий стіл свого комп'ютера. Наші заставки на робочий стіл завжди приємно роздивлятися, за календарем зручно звіритися з термінами подання звітності, а за бажанням – поділитися заставкою з колегами. Для цього достатньо переслати поштою скачаний файл, або ж перекинути в месенджері посилання на цю публікацію.

Користуйтеся, звітуйте та сплачуйте податки вчасно!

заставка на робочий стіл комп'ютеразаставка календар бухгалтера на лютий
СКАЧАЙТЕ КАЛЕНДАР БУХГАЛТЕРА СКАЧАЙТЕ КАЛЕНДАР БУХГАЛТЕРА

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшити заробіток працівників дають змогу інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. Саме про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024 поговоримо докладно.
28770

Е-лікарняний: інструкція для бухгалтера 2024

Що треба знати про терміни оформлення та виплати допомоги з тимчасової непрацездатності та з вагітності та пологів на основі е-лікарняних – ці та інші пов’язані питання у даному огляді про електронні листки непрацездатності.
22417

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді