Сформуйте списки осіб на попередні (періодичні) медогляди у 2019 році

Медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та осіб віком до 21 року, проводять за процедурою, визначеною Наказом МОЗ «Про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21.05.2007 № 246.

Представники роботодавців у визначений термін повинні надати до управління з питань праці ГУ Держпраці у своїй області заяву на ім'я начальника управління про визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2019 році.

До заяви потрібно додати:

  • штатний розклад (витяг);
  • дані лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу.

Коли спеціаліст відділу з питань гігієни праці та представник профспілки або уповноважена працівниками особа розглянуть документи, вони складають Акт визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2019 році.

Якщо до початку 2019 року не складено Акт, у роботодавця з 01.01.2019 не буде законних підстав направляти працівника на попередній медогляд і вносити до направлення дані про умови праці.

За інформацією Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14174

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9844

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
12978

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді