Ст. 44 ПКУ визначено, що платники зобов’язані забезпечити зберігання документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом не менш як 1095 днів з дня подання відповідної податкової звітності.
Вам більше не потрібно гортати величезний нормативний акт, аби знайти строк!
СКАЧАТИ зразок наказу про інвентаризацію

При втраті, пошкодженні або дострокового знищення документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку. Платник податків зобов’язаний відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження повідомлення до контролюючого органу. Строки проведення таких перевірок в такому разі переносяться до дати відновлення та надання документів до перевірки, але не більше ніж на 120 днів.
При не відновленні документів або в разі їх повторної втрати, пошкодження чи дострокового знищення, що відбулися після використання платником податків права на їх відновлення, вважається, що такі документи були відсутні.
При незгоді платника з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в акті перевірки (крім документальної позапланової перевірки), вони мають право подати свої заперечення та додаткові документи і пояснення протягом 10 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта.
За матеріалами ДПС
⚡️ У програмі: ►Ревізії ► Бухоблік ► Звітність + Офіційний СЕРТИФІКАТ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення