У випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складання 2-х ПН на одну операцію) та реєстрації їх в ЄРПН, з метою виправлення допущеної помилки платник має право скласти розрахунок коригування до помилкової (другої) ПН.
СКАЧАТИ податкову накладну за новою формою

Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем (отримувачем) товарів/послуг, з дотриманням визначених термінів реєстрації.
До податкової декларації з ПДВ вносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний (податковий) період, без наростаючого підсумку.
Дані, наведені в податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника.
Отже, у декларації платником вказуються дані, зазначені у складеній на підставі первинних документів податковій накладній. Тому обсяги постачання товарів/послуг та сума податку на додану вартість, вказані у помилковій (другій) податковій накладній і розрахунку коригування до неї, у декларації не відображаються.
За матеріалами ДПС
✔️ На курсі вас чекають експерти та усе про податкову накладну: ⏩ реєстрація, блокування, розблокування; ⏩ розрахунок коригування; ⏩ податкову декларацію з ПДВ; ⏩ перевірки та штраф
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Заповніть нову податкову декларація з ПДВ у 2025 році за алгоритмом від експерта. У консультації — бланк, приклад заповнення та інструкція по додатках Д1 і Д5 для бюджетних установ
Додаток 4ДФ — обов’язковий для звітування податковим агентом про виплачені доходи та податки. У статті — актуальна інструкція на 2025 рік, поширені помилки та 7 зразків заповнення форми 4ДФ.
Коли та як подавати додаток Д5 до Податкового розрахунку — пояснення від експерта. Тримайте зразок та приклад заповнення додатку Д5 до Податкового розрахунку
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.