Зміни в акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти
Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників
Заклад освіти, який бажає акредитувати освітньо-професійну програму, подає до Державної служби якості освіти України в електронному вигляді, засвідчені КЕП керівника закладу освіти (уповноваженої особи, визначеної наказом керівника закладу освіти) такі документи:
- заяву про акредитацію освітньо-професійної програми;
- затверджені в установленому порядку освітньо-професійну програму та навчальний план за цією програмою;
- результати самооцінювання відповідно до критеріїв;
- рецензії (відгуки) роботодавців та/або керівників баз виробничих практик за останні п’ять календарних років (за наявності).
МОН уточнило, що потрібно надавати ту освітньо-професійну програму, за якою здійснюється випуск здобувачів освіти в рік акредитації та за якою здійснюється навчання прийнятих у поточному навчальному році здобувачів освіти.
Також затвердило нову форму Заяви про акредитацію / відкликання або визнання недійсним рішення про акредитацію освітньо-професійної програми у сфері фахової передвищої освіти.
Уточнили, що рішення про проведення акредитації програми або про залишення в силі рішення про попередню акредитацію набирає чинності з дня доведення його до відома закладу освіти шляхом надсилання закладу освіти поштою рекомендованого листа з повідомленням про вручення та/або надсилання на вказану в ЄДЕБО офіційну адресу електронної пошти закладу освіти листа з підтвердженням про отримання.
Наказ МОН від 16.01.2024 № 44, яким внесені зміни, набрав чинності 13.03.2024.