Оновлення ПЗ «Фіндокументи» версія 2024.2

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Якщо використовуєте у роботі програмне забезпечення «Фіндокументи» потрібно його оновити до актуальної версії.

оновлення Фіндокументи 2024.2

КАЛЬКУЛЯТОР СТАЖУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА СЛУЖБИ В ОМС

У версії ПЗ «Фіндокументи» 2024.2 (1.3.8.2):

 • відновили роботу кнопки «Опис змін»;
 • змінили/виправили друковані форми:
  • Довідка про зміни до плану використання бюджетних коштів на ____ рік;
  • Довідка про зміни до помісячного плану використання бюджетних коштів на ____ рік;
  • Реєстр бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів;
  • Реєстр бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів;
 • активували сортування колонок у довіднику «Мережа». Для сортування потрібно навести курсор на заголовок відповідного стовпця та натиснути ліву кнопки миші (ЛКМ). Одне натиснення ЛКМ запускає сортування за зростанням, два натиснення ЛКМ – сортування за спаданням;
 • змінили параметр «Код УДСУ» на «Код ОДКСУ» (код органу ДКСУ) у меню «Налаштування». Наразі це 4-х цифровий код. Цей параметр використовують, зокрема, при формуванні в меню «Документи на МД» друкованих форм Реєстр бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, Реєстр бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів;
 • в оновлення включили останні довідники PKLVID.DBF (КПК ДБ) та TPKLVKMB.DBF (ТПК МБ).

Для завантаження оновлення (буде у zip-архіві) потрібно натиснути посилання «2 Оновлення до програмного забезпечення "Фіндокументи": OnovPaym_2024_1-2024_2.zip (від 22.05.2024)» у розділі «Програмний комплекс «Фіндокументи» (...)» підрубрики «Програмне забезпечення для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів» рубрики «Електронні сервіси» офіційного веб-сайту Казначейства.

Перш ніж оновлювати ПЗ «Фіндокументи» перегляньте інструкцію з оновлення, перейшовши за посиланням «1 Інструкція з оновлення програмного забезпечення "Фіндокументи"» у розділі «Програмний комплекс «Фіндокументи» (...)».

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
60097

Амортизація основних засобів

Амортизація основних засобів: ➤ методи обчислення ➤ строки нарахування ➤ як обчислити амортизацію ➤ бухгалтерський облік амортизації
71320

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13549

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
297054

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді