ЕЦП: що робити у разі зміни прізвища платника податків

У разі зміни прізвища платника податків потрібно невідкладно скасувати кваліфікований сертифікат ключа звернувшись до Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС та подати необхідні документи на отриманням електронних довірчих послуг з формування нових кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.


ЕЦП: що робити у разі зміни прізвища платника податків

Причини з яких клієнт (користувач) - платник податків може звернутися до КН ЕДП ІДД ДПС за скасуванням кваліфікованого сертифіката:
  • компрометації особистого ключа користувача (факт або обґрунтована підозра того, що особистий ключ став відомий іншим особам, втрата можливості подальшого використання особистого ключа із будь-яких обставин, зокрема, втрата або пошкодження носія ключової інформації тощо);
  • зміни відомостей, зазначених у кваліфікованому сертифікаті (в тому числі прізвища, ім’я по-батькові фізичної особи);
  • виявлення помилок у реквізитах кваліфікованого сертифіката тощо.

Часом скасування кваліфікованого сертифіката ЕЦП вважається час зміни його статусу в реєстрі сертифікатів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС).

Джерело: ДПС у Рівненській області

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152799

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34462

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
413084

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді