Як платити у випадку збільшення нарахування з ПДВ?

Якщо, при подачі уточнюючого розрахунку, до контролюючого органу, було збільшено податкові зобов'язання з ПДВ, що підлягають сплаті до бюджету та нараховані штрафні санкції, тоді виникає питання: з якого рахунку сплачувати грошове зобов’язання, штрафні санкції та пеню?

 Як платити у випадку збільшення нарахування з ПДВ?

Відповідно до Порядку електронного адміністрування ПДВ № 569, у разі подання платником податків уточнюючих розрахунків до декларації з податку на додану вартість за попередні періоди, які передбачають збільшення податкового зобов’язання з податку, платник сплачує на електронний рахунок.

Пунктом 25 Порядку № 569 встановлено, що сплата суми нарахованих штрафних санкцій та пені здійснюються платником податку з поточного рахунку до відповідного бюджету.

Джерело: ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати — у статті.
346228

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
48279

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
37827

Єдиний рахунок 2024 – переваги та недоліки

Перехід на Єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ – це добровільний крок. Але зважте: якщо на нього перейти, то до кінця звітного року вже відмовитися буде не можна. Як працює ця дана система – у статті.
7227

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді