ДФС України запровадила електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) знаходити і переглядати фіскальні касові чеки, які формуються як традиційними, так і новими РРО (електронний фіскальний чек).
Нагадуємо:
Електронний чек (е-Receipt) — нова інформаційна система реєстрації та обліку РРО, яка дає змогу реєструвати пристрої без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не потребує плати за користування. Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека та його QR-код зберігається в системі e-Receipt. Її може переглянути в «Електронному кабінеті» як платник, так і покупець.
Сервіс знаходиться у відкритій частині «Електронного кабінету». Доступ до нього цілодобовий без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.
Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести дату та час його видачі, фіскальний номер РРО (для традиційних РРО).
Електронний чек можна знайти за його фіскальним номером і датою.
Якщо електронного чека в системі немає, необхідно зробити його фото та надіслати за електронною адресою: [email protected].
ДФС України виявить та усуне причину, через яку електронний чек не потрапив до системи.
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.