ДФС України запровадила електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) знаходити і переглядати фіскальні касові чеки, які формуються як традиційними, так і новими РРО (електронний фіскальний чек).
Нагадуємо:
Електронний чек (е-Receipt) — нова інформаційна система реєстрації та обліку РРО, яка дає змогу реєструвати пристрої без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не потребує плати за користування. Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека та його QR-код зберігається в системі e-Receipt. Її може переглянути в «Електронному кабінеті» як платник, так і покупець.
Сервіс знаходиться у відкритій частині «Електронного кабінету». Доступ до нього цілодобовий без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.
Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести дату та час його видачі, фіскальний номер РРО (для традиційних РРО).
Електронний чек можна знайти за його фіскальним номером і датою.
Якщо електронного чека в системі немає, необхідно зробити його фото та надіслати за електронною адресою: [email protected].
ДФС України виявить та усуне причину, через яку електронний чек не потрапив до системи.
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
Органи контролю зупинили установі операції з бюджетними коштами. А чи завжди їх дії законні? Перегляньте судову практику і зробіть висновки.