ДФС України запровадила електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) знаходити і переглядати фіскальні касові чеки, які формуються як традиційними, так і новими РРО (електронний фіскальний чек).
Нагадуємо:
Електронний чек (е-Receipt) — нова інформаційна система реєстрації та обліку РРО, яка дає змогу реєструвати пристрої без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не потребує плати за користування. Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека та його QR-код зберігається в системі e-Receipt. Її може переглянути в «Електронному кабінеті» як платник, так і покупець.
Сервіс знаходиться у відкритій частині «Електронного кабінету». Доступ до нього цілодобовий без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.
Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести дату та час його видачі, фіскальний номер РРО (для традиційних РРО).
Електронний чек можна знайти за його фіскальним номером і датою.
Якщо електронного чека в системі немає, необхідно зробити його фото та надіслати за електронною адресою: [email protected].
ДФС України виявить та усуне причину, через яку електронний чек не потрапив до системи.
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
Експерт підкаже терміни реєстрації бюджетних зобов’язань та необхідні для цього підтвердні документи. Тримайте чотири приклади оформлення бюджетних зобов’язань, щоб уникнути помилок.
Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді