З 7 листопада ЕЦП за довіреністю не оформлятимуть

Із 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII (далі — Закон № 2155).

Стаття 22 Закону № 2155, зокрема, регламентує, що надавачі довірчих послуг:

  • формують та видають кваліфікований сертифікат відкритого ключа виключно за умови ідентифікації особи, ідентифікаційні дані якої містить кваліфікований сертифікат відкритого ключа;
  • ідентифікують фізичну особу, яка отримує послугу формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

Відтак із 07.11.2018 оформити кваліфіковані сертифікати відкритих ключів за довіреністю (у т. ч. посвідченою нотаріально) буде неможливо.

За інформацією ГУ ДФС у Кіровоградській області

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
35573

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
82654

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
67739

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3693

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді